Seville Travel Guide Guía turística de Sevilla Informaţii turistice Sevilla Informazioni Siviglia turismo Sevilla Hauptstadt Information Tourismus Costa del Sol Andalusien Przewodnik po Sewilli Туристический справочник Севильи Guide touristique de Séville Toeristische gids van Sevilla Toeristische gids van Sevilla Sevilla Rejseguide Turistický průvodce Sevillou Informação Sevilla turismo Туристически справочник на Севиля

Sevilla


 


Sevilla

Casa Robles
Typ: Rozmanitý jídelníček
Adresa: Alvarez Quintero, 58 Sevilla  41001 tel: 34 95 421 3150

Více než 100 jídel a 40 dezertů Vám nabídnou v této elegantní restauraci, včetně dezertu podávaném na svatbě královské dcery Eleny, která se pořádala v Seville. Tento lokál se těší mezi návštěvníky a sevillany velmi dobré pověsti. Ochutnat zde můžete jídla jako rybí polévku na andaluský styl, mořského okouna na pomerančích, pečenou tresku s proužky šunky „Jamón Serrano“, či jiné z nabízených čerstvých ryb. Seznam dezertů je dlouhý a velmi svůdný.

La Isla
Typ: Rybí restaurace, mořské plody
Adresa: Calle Arfe, 25, Sevilla 41001 tel: 95-421-2631

Jedná se o velkou jídelnu andaluského typu (s hrubou sádrovou omítkou a dlaždicemi na podlaze, jako dekorace slouží  majetek toreadorů). Mezi speciality se řadí platýz, parmice, treska, mečoun, mušle atd. Jídla jsou nádherně prezentována a obsluha je vynikající.  V této restauraci sevillského stylu se doporučuje rezervovat předem a zvolit elegantní oblečení.

La Judería
Typ: Španělský, andaluský
Adresa: Calle Cano y Cueto, 13, Sevilla 41004 tel: 95-441-2052

La Judería je moderní španělská restaurace. I tak nabízí tradiční španělskou kuchyni jako jehněčí na rožni, rýžový hrnec, či široký výběr čerstvých ryb. Jedná se o restauraci sevillského typu. Je doporučováno rezervovat předem.

Les Petxines
Typ: středomořský
Adresa: Verdaguer 16

Jídelníček se mění podle ročních období, podle inspirace a disponibility příslušných pokrmů na místních trzích. Vždy ale můžete najít na jídelníčku vynikající ryby a mořské plody (petxines po katalánsku), které propůjčily své jméno restauraci. Mezi nejlepší pokrmy se řadí rybí polévka, v některých případech s nádhernou citrónovou oblohou, ravioli plněné krevetami, rybí ragú a právě již zmíněné lahodné mořské plody. Milovníci kulinářského umění jistě ocení speciality s holoubátky či kachními játry, které jsou někdy součástí denní nabídky menu.

regresar arriba

siguiente  

Descarga de Responsabilidades: Hemos intentado hacer que la información en este sitio web sea lo más exacta posible, pero es suministrada "como está" y no aceptamos ninguna responsabilidad por alguna perdida, daño o inconveniencia sufrida por alguien cómo resultado de esta información.

Sevillatourist.com es un sitio web propiedad a empresa española Spanish & Internship Consultant S.L. Calle Miguel Bueno Lara, 8, 6-3. info@sevillatourist.com, que está inscrita en el registro oficial de empresas de Málaga (Registro Mercantil) con el siguiente Cif y números de registro (Cif B92896588, Tomo 4437, Libro 3346, Folio 40).


 
Naučte se Španělsky ve Španělsku
    Kursy španelštiny ve Španelsku  


mapa Sevilla
 zvětšit  

 

Úvod | Dějiny Sevilly | Užitečné informace | Mapy Sevilly | Počasí v Seville | Dopravní prostředky

Památky v Seville | Muzea v Seville | Noční život v Seville | Provincie Sevilla | Restaurace