Seville Travel Guide Guía turística de Sevilla Informaţii turistice Sevilla Informazioni Siviglia turismo Sevilla Hauptstadt Information Tourismus Costa del Sol Andalusien Przewodnik po Sewilli Туристический справочник Севильи Guide touristique de Séville Toeristische gids van Sevilla Toeristische gids van Sevilla Sevilla Rejseguide Turistický průvodce Sevillou Informação Sevilla turismo Туристически справочник на Севиля

SEVILLA


 


Sevilla

Sewilla to znakomite miasto na interesujące spędzanie wolnego czasu, z uwagi na dużą ilość miejsc do zabawy, na stosunkowo niewielkim obszarze. Można tutaj z łatwością odwiedzić cztery lub pięć kompletnie odmiennych barów, oddalonych od siebie nie więcej niż dziesięć minut drogi.

Mieszkańcy Sewilli wiedzą jak spędzać swój wolny czas, mówi się nawet że „żyją na ulicy”. Nocą wszystkie ulice i bary wypełnione są przez tubylców i turystów.

Bares de tapas típicos de SevillaDzielnica Santa Cruz
Wielu tubylców do tej tradycyjnej części miasta przybywa już około północy, ale i do tego czasu można się tu świetnie zabawić. Znajduje się tutaj wiele typowych barów oferujących wyśmienite „Tapas” i regionalne wina. Podczas nocnej zabawy ich spożycie zaleca się jako pierwsze.

Bares del centro de SevillaCentrum
Szczególnie wokół Iglesia del Salvador i w okolicy Alfalfa można bez trudu spotkać liczne grupy młodzieży, którym do najlepszej zabawy służą uliczne bary i skwery miejskie. Znajduje się tu również wiele barów i dyskotek otwartych całą noc.

Bares del parque de Maria Luisa Sevilla EspañaPark Marii Luisy
Znaleźć tu można przyjemne letnie tarasy, wiele z nich znajdujących się w starych pawilonach, sięgających czasów Wystawy z 1929 roku, nieopodal Teatru Lope de Vega. Wiele lokali puszcza muzykę taneczną a zabawa trwa tam do białego rana.

Bares a lo largo del rio Guadalquivir de Sevilla EspañaWzdłuż rzeki
W lecie, z uwagi na upał, najchętniej odwiedzane są liczne bary na wolnym powietrzu, znajdujące się po obu stronach rzeki.

 

 

powrót do góry

dalej  

Zwolnienie od odpowiedzialności: Staraliśmy się, aby informacje zawarte na naszej stronie internetowej były jak najbardziej precyzyjne. Jednak informacje są dostarczone w takiej formie tzw. "tak jest" i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za straty, uszkodzenia czy niedogodności, które mogą spotkać kogokolwiek w wyniku dostarczonej infomacji.

Sevillatourist.com es un sitio web propiedad a empresa española Spanish & Internship Consultant S.L. Calle Miguel Bueno Lara, 8, 6-3. info@sevillatourist.com, que está inscrita en el registro oficial de empresas de Málaga (Registro Mercantil) con el siguiente Cif y números de registro (Cif B92896588, Tomo 4437, Libro 3346, Folio 40).


 
Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii
    Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii  


Mapa Sewilli
 Powiększenie obrazu  

 

Wprowadzenie | Historia Sewilli | Przydatne informacje | Mapy Sewilli | Pogoda | Środki transportu | Zabytki Sewilli | Muzea Sewilli

Życie nocne Sewilli | Prowincja Sewilli | Restauracje