Seville Travel Guide Guía turística de Sevilla Informaţii turistice Sevilla Informazioni Siviglia turismo Sevilla Hauptstadt Information Tourismus Costa del Sol Andalusien Przewodnik po Sewilli Туристический справочник Севильи Guide touristique de Séville Toeristische gids van Sevilla Toeristische gids van Sevilla Sevilla Rejseguide Turistický průvodce Sevillou Informação Sevilla turismo Туристически справочник на Севиля

SEVILLA


 


Sewilla

Tiempo caluroso de Sevilla España

Click for Sevilla, Spain Forecast

W Sewilli słońce świeci prawie codziennie od czerwca do września. W tym też okresie praktycznie wcale nie pada deszcz. Można chodzić tu w ubraniach z krótkim rękawem cały czas, także wieczorami.

Pogoda jakiej można oczekiwać

Upał
Rzeczą o której należy pamiętać jest to, iż latem jest tu naprawdę gorąco. To do Sewilli należy rekord letnich upałów w Europie, sięgający ponad 50° C.

Chłód
Zimą temperatura prawie nigdy nie spada poniżej zera, zimy są więc tu stosunkowo łagodne. Jest tu wiele domów, które nie posiadają ogrzewania i jako że marmurowe podłogi są dość powszechne, w środku może być nieco zimniej.

Deszcz
Deszczu nie ma praktycznie wcale w miesiącach od czerwca do sierpnia. Pora deszczowa zaczyna się tutaj w październiku i kończy w grudniu. Pada jeszcze trochę więcej w marcu, potem jest go stopniowo coraz mniej.


powrót do góry

dalej  

Zwolnienie od odpowiedzialności: Staraliśmy się, aby informacje zawarte na naszej stronie internetowej były jak najbardziej precyzyjne. Jednak informacje są dostarczone w takiej formie tzw. "tak jest" i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za straty, uszkodzenia czy niedogodności, które mogą spotkać kogokolwiek w wyniku dostarczonej infomacji.

Sevillatourist.com es un sitio web propiedad a empresa española Spanish & Internship Consultant S.L. Calle Miguel Bueno Lara, 8, 6-3. info@sevillatourist.com, que está inscrita en el registro oficial de empresas de Málaga (Registro Mercantil) con el siguiente Cif y números de registro (Cif B92896588, Tomo 4437, Libro 3346, Folio 40).

 

 
Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii
    Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii  


Mapa Sewilli
 Powiększenie obrazu  

 

Wprowadzenie | Historia Sewilli | Przydatne informacje | Mapy Sewilli | Pogoda | Środki transportu | Zabytki Sewilli | Muzea Sewilli

Życie nocne Sewilli | Prowincja Sewilli | Restauracje